• Date:10/11/2025 07:30
  • Location Tiruvannamalai, Tamil Nadu, India (Map)

Description

Arunachala Siva!



Spirituele en Meditatieve reis naar Tiruvannamalai

Begeleid verblijf aan de voet van de Berg van Siva, Arunachala

10 november - 20 november 2025


(Er is nog 1 plaats vrij)


Arunachala Siva, de Bergtop van bewustzijn


Arunachala trilt van het Hoogste.


Arunachala wijdt in als Arunachala.


Deze reis staat in het teken van de hoogste leringen zoals die belichaamd worden door de historische en huidige mahatmas die de voet van de heilige berg Arunachala als anker voor hun Bewustzijn kozen.


Gedurende 8 dagen verblijven we aan de voeten van Siva Arunachala en word je bewustzijn gradueel opgenomen in Haar Bewustzijn. 

We bezoeken dagelijks heilige plaatsen ter meditatie en gebed, alsook de Ashrams van de Groten als Ramana Maharshi, Yogi Ramsuratkumar en Swamigal Sheshadri in wier Vuur we samen in absorptie zullen gaan. Er zullen geregeld groepsmeditaties zijn ter ondersteuning van de verruimingen.



Arunachala Siva!


Praktisch

 

Heenreis in groep

maandag 10 november

Brussels - Bangalore

Etihad 10:05 - 02:35 met overstap in Abu Dhabi
(meer praktische info onderaan)



Taxi

Ophaal door de nachttaxi aan de luchthaven van Bangalore die de groep naar het hotel in Tiruvannamalai brengt. We ontmoeten elkaar voor het eerst bij aankomst in het hotel.



Verblijf

(aankomst dinsdag 11 november in de vroege ochtend na de taxirit, vertrek donderdag ochtend 20 november)

We verblijven in verzorgde individuele kamers elk met eigen badkamer. We zullen de enige gasten zijn die op dat moment gebruik maken van het verblijf. De ligging laat toe de Ashrams te voet te bereiken. Er zijn tal van eetgelegenheden in de buurt alsook de mogelijkheid iets kleins te koken.

fotos en locatie



Sri Aurobindo Ashram

Voor zij die dit wensen, zal er ook de mogelijkheid zijn een begeleide daguitstap te maken naar de Ashram en Samadhi van Sri Aurobindo en Sweet Mother in Pondicherry. Dit is inbegrepen in de reis.



Terugreis in groep

Donderdag 20 november

Bezoek en meditaties in de Ashram van Shivabalayogi in Bengalore

Terugvlucht Bengalore - Brussels

21:30 - 6:50 met overstap in Abu Dhabi

(aankomst vrijdagochtend 21 november)



Bijdrage - 2333eur

U kan uw bijdrage overschrijven naar het rekeningnummer BE02739018841340 (shambhala) met referentie "Spirituele en Meditatieve reis India". Dank voor uw deelname. U kan een factuur ontvangen voor deze reis en diensten.


(Inclusief vliegticket, taxi, overnachting en begeleiding; excl. e-Tourist Visa, reisverzekering, annulatieverzekering, persoonlijke uitgaven, maaltijden,...)


Er zijn voorlopig 8 plaatsen beschikbaar


Arunachala Siva!

Arunachala Siva!

Arunachala Siva!


Booking vlucht

De booking van je vlucht is inbegrepen in de bijdrage en organisatie en gebaseerd op een prijs van 800eur voor een economy premium ticket bij Etihad. Mocht de prijs hoger liggen op het moment van booking, zal u toestemming gevraagd worden en kan u de extra bijdrage later overmaken.

We zullen je vlucht booken wanneer we een scan of foto van de biopagina van je reispas en de bijdrage van 2333eur op het rekeningnummer van Shambhala hebben ontvangen. 

De online aanvraag van je eTourist Visa (voorbeeld) kan pas 4 maanden voor afreis gebeuren in geval van een 1-jaar visum of 30 dagen voor afreis in geval van een 1-maand visum. Je hebt de vrije keuze hierin.

Het visa kan je via deze link aanvragen en betalen. Gewoonlijk ontvang je na 3 werkdagen per mail de bevestiging en kan je het document downloaden via dezelfde website.

https://indianvisaonline.gov.in/evisa/

Scroll naar het einde van de pagina die zich opent en klik op het vakje dat hier in groen omlijnd is.


Verblijfadres voor visa

Dwaraka Guest House

No 289 R O A colony

Chengam Road

Ramana Nagar

Tiruvannamalai

Tamil Nadu 606601

India

+91 73581 75299



Overig

  • Eventuele reisverzekering dient u zelf te organiseren
  • Internationale reispas die nog minimum 6 maanden geldig is op de dag van aankomst in India (anders kan u geen geldig visa aanvragen, noch het land betreden)
  • Indien u een kamer wenst te delen, gelieve dit aan te geven bij uw inschrijving. De bijdrage wordt dan ook voor elk verminderd met 100eur 
  • Individuele healings kunnen gepland worden op basis van vrije bijdrage
  • Annulatievoorwaarden: indien er iemand uw plaats kan innemen, ontvangt u 90% van de totale reiskost na aftrek van het vliegticket terug. Het vliegticket kan u mogelijks nog deels recupereren via de vliegtuigmaatschappij. Indien er geen vervanging zou zijn, ontvangt u 500eur compensatie + een eventuele gedeeltelijke compensatie van het vliegticket.


Arunachala Siva!

Arunachala Siva!

Arunachala Siva!